logo laskave potravinyMichaela Weberová – Láskavé potraviny

S láskou a milým úsmevom nás privítala majiteľka lokálneho obchodíku v Ivanke pri Dunaji Miška Weberová. Pri čaji a kávičke nám predstavila útulné prostredie predajne a oboznámila nás s produktmi, ktoré ponúka svojim zákazníkom, priateľom. Keďže nás bolo viac a zamestnanci sa venovali svojim zákazníkom, presunuli sme sa do Informačného centra, kde sme pokračovali v príjemnej debate o podnikaní na Slovensku.

Začiatky neboli jednoduché, vyjadrila sa pani majiteľka, ale keď máte chuť robiť niečo poctivo a s láskou výsledky sa čoskoro dostavia. O tom svedčia aj zákazníci, ktorí sa opätovne vracajú, aby nakúpili kvalitné a chutné potraviny. Žiaci III.B rozvinuli debatu na rôzne témy od štúdia, cestovaní, voľných aktivít, podnikateľských nápadoch, rizikách, ktoré sú súčasťou podnikania až po chuť niečo v živote dokázať. Odchádzali sme s novými informáciami o podnikaní, dobrou náladou a podľa sloganu podniku „KŔMIME VÁS S LÁSKOU“ nasýtení pozitívnou energiou.

Chceme sa poďakovať za čas, ktorý nám pani majiteľka venovala a jej osobný prístup, ktorý je dôkazom toho, že na Slovensku sa dá podnikať poctivo a s láskou.

Ďakujeme za poskytnutie priestorov Informačného centra v Ivanke pri Dunaji.

Žiaci III.B