Aktivity, exkurzie

Exkurzia 16.05.2016

exkurzia 16.05.2016 001Dňa 16. 05. 2016 sa študenti Vyššieho odborného štúdia - triedy 1. CR2. CR spolu s Ing. Katarínou Repákovou a Mgr. Gabrielou Zvadovou zúčastnili exkurzie (v rámci predmetov Technika cestovného ruchu a Hotelierstvo) v luxusnom štvorhviezdičkovom wellness hoteli v srdci prírody Malých Karpát, v hoteli Zochova chata.

V úvode exkurzie nás p. generálna riaditeľka Zuzana Zadňančinová (General Manager) oboznámila s históriou Hotela Zochova chata až po jeho dnešnú podobu. Spolu s p. Luciou Šramelovou (Event Manager) nám predstavili jednotlivé úseky hotela od recepcie, reštaurácie, kongresových sál a salónikov, kde nám priblížili prípravy rôznych podujatí, ako sú semináre, kongresy, svadby, koncerty a tematické večery. Nechýbala ani prehliadka wellness centra, izieb a apatmánov a nádherného exteriéru. 

Hotel ponúka  raritné ubytovanie v zrubovej časti hotela v pôvodnej architektúre, či luxusné apartmány s označením Deluxe v modernej časti komplexu, alebo v zrekonštruovanej zrubovej časti. Pre imobilných hostí má špeciálne vybavenú bezbariérovú izbu. Zaujalo nás dizajnové riešenie izieb, ale aj ako je hotel šetrný k životnému prostrediu. Tento hotel ponúka vysoký štandard stravovacích služieb. V celom hoteli vládne príjemná domácka atmosféra, hlavne vďaka prístupu majiteľov a kvalifikovaných zamestnancov. 

Pani generálna riaditeľa vyzdvihla prácu v hotelierstve slovami: ,,Na práci v hotelierstve je najúžasnejšia spätná odozva. Keď vám hosť osobne poďakuje za skvelú organizáciu podujatia, za krásne prežitý víkend, nezabudnuteľnú svadbu, alebo len za to, že sa u nás skvele cítil. A to je nezaplatiteľné osobné ohodnotenie nielen mojej práce, ale celého tímu.

Hotelu prajeme, aby naďalej úspešne napredoval a udržal si svoje postavenie.      

Napísali: Ing. Katarína Repáková a Mgr. Gabriela Zvadová

 

Kontakty

Obchodná akadémia, Dudova 4, 851 02 Bratislava