Športové súťaže

OA Dudova vyhrala

Okresné kolo žiakov SŠ vo futsale , Bratislava 5 2019/2020

41Vo štvrtok 10.10.2018 naša škola organizovala v športovej hale Vlčie Hrdlo okresné kolo BA 5 vo futsale žiakov SŠ. Turnaja sa zúčastnilo desať stredných škôl z bratislavskej Petržalky.

Družstva boli rozdelené do troch skupín. Skupina „A“ štyri družstva a skupiny „B“ a „C“ po tri družstva. Zo skupiny „A“ postúpili družstva z prvého a druhého miesta a zo skupín „B“ a „C“ víťazi skupín. V záverečných bojoch sa hralo KO systémom.

V tomto ročníku naši chlapci predviedli výborné výkony a celým turnajom prešli bez prehry. Skupinu „B“ vyhrali suverénne. V semifinále vyhrali nad OA Hrobákova 1:0 a postúpili do finále, kde sa stretli s výbornou „Sklodowskou“. V tomto rozhodujúcom zápase naši chlapci ukázali svoje futsalové umenie. Po prehratom  prvom polčase dokázali v druhom polčase súperovi streliť päť gólov a zaslúžene sa stali víťazmi turnaja.

Chlapcom, ktorí reprezentovali našu školu patrí poďakovanie za predvedené výkony a vzornú reprezentáciu školy.