IMG 20191206 103121

OKRESNÉ KOLO ŽIAKOV A ŽIAČOK SŠ VO FLORBALE

Chlapci a dievčatá našej školy sa zúčastnili okresného kola vo florbale SŠ, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 3. – 6. decembra 2019 na SOŠ Vranovská. O víťazstvo bojovalo 14 chlapčenských a 11 dievčenských družstiev. Chlapci neprehrali ani jeden zápas, s budúcim víťazom, družstvom Bilingválneho gymnázia. C. S. Lewisa remizovali a víťazstvo v celkovej súťaži im uniklo len o skóre. Dievčatá vo finálovej skupine prehrali len s družstvom Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa. Obidva naše tímy skončili na peknom druhom mieste.

Konečné poradie – dievčatá:

Konečné poradie – chlapci:

1.

Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa

1.

Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa

 

2.

OA Dudova

2.

OA Dudova

 

3.

Gymnázium Pankúchova

3.

Evanjelické lýceum Vranovská

 

Našu školu reprezentovali:

Dievčenské družstvo: Simona Kratochvílová, Nikola Bučičová, Lucia Halušková, Sára Majzúnová, Nikola Pavlíková, Sabina Beňáková, Roxana Koć, Sofia Krchňáková, Vanessa Ťažká, Nikola Drndová, Laura Maťašová

Chlapčenské družstvo: Ján Lacko, Filip Fedák, Denis Giesser, Branislav Chudík, Adam Slováček, Kevin Juhász, Urban Králik, Iliasov Dmytro, Zdenko Majdlen, František Hlúbik,

Adrián Osuský, Marko Zváč.

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

Kontakty

Obchodná akadémia, Dudova 4, 851 02 Bratislava